O nás

Dynastie je malé rodinné nakladatelství, které chce pokračovat v rodinné tradici.
Vydáváme ojedinělé knihy nejen pro děti.

Naším posláním je vydávat knihy, které mají smysl pro čtenáře, ať už je to malé dítě, začínající čtenář, rodič či babička s dědou. 

Poslechněte si rozhovor o knihách z Dynastie majitelky nakladatelství Anny Brzákové s moderátorkou Dášou z regionálního pořadu Českého Rozhlasu Vysočina, který proběhl 1.12.2023 na vánočním veletrhu Ladovy Vánoce.

dynastie-0036

Vydáváme knihy s přesahem, rozvíjející dětskou fantazii, chuť číst a dozvídat se nové, inspirované skutečnými historickými událostmi, známými osobnostmi či rozvíjející počítačovou gramotnost.

Knihy, které bude chtít číst celá rodina. Vydáváme též umělecké knihy či knihy zaměřené na rozvoj osobnosti pro dospělé.

nakladatelství_menší

Nakladatelství Dynastie jsme založili spolu s mužem Michalem na jaře roku 2014 s cílem pokračovat v rodinné tradici. Maminka mého muže se totiž nakladatelstké činnosti věnuje více jak 30 let, v současné době je úspěšnou majitelkou nakladatelství Informatorium, ze kterého si u nás můžete též objednat dětskou literaturu pro nejmenší.

Naší první publikací, kterou jsme představili na český knižní trh, byla celosvětově úspěšná kniha Torbena Kuhlmanna: LINDBERGH – Dobrodružství létajícího myšáka a která odstartovala naši činnost. Po LINDBERGHovi jsme vydali i následující volná pokračování knih o malé myšákovi, knihy ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc, EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu či novinka EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem. Následovaly knihy rozvíjející počítačovou gramotnost, knihy zaměřené na rozvoj analytického a logického myšlení, trilogie HELLO RUBY.

Kromě knih jsme se pustili i do vydávání pracovních materiálů pro rozvoj čtenářské gramostnosti dětí na 1. stupni ZŠ či časopisů, které čerpají z našich úspěšných knih a jsou vlastně takovou přidanou hodnotou pro čtenáře, obsahující dodatečné aktivity, čtení, luštění či tvoření v podobě Myšákova časopisu či pracovního sešitu HELLO RUBY.

Vydávání knih, časopisů či pracovních materiálů pro děti s cílem rozvíjet čtenářskou gramotnost, chuť a lásku ke čtení, ale hlavně chuť dozvídat se nové nás nesmírně posouvá a nabíjí energií, že to, co děláme má skutečně smysl a velký dopad na vzdělanost budoucích generací.

Těšíme se na Vás nejen zde, ale i na knižních veletrzích, dětských jarmarcích či dalších akcích.

Anna a Michal Brzákovi

nakladatelství Dynastie

knihy nejen pro děti