Jak vzniká kniha

 
Novinka Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 9

Provedu děti na 1. stupni ZŠ kreativním workshopem "Jak vzniká kniha".

Děti se nejprve dozví, jaké profese a činnosti se musí propojit, aby kniha mohla spatřit světlo světa, prohlédnou si různé formáty knih a zpracování, zjistí, co vše musí mít a proč má každá kniha tiráž, co je ISBN. Mrkneme se na to, proč někdo čte rád a jiný méně rád a zda se to dá změnit.

V druhé části workshopu si děti vyrobí vlastní knihu z dodaného materiálu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.7.2024
2 999 Kč    
Kategorie Jak vzniká kniha
 

Přemýšlíte, jak dětem zpestřit hodiny českého jazyka?

Máte čtenářskou dílnu v hodinách a hledáte další inspiraci pro Vaše děti?

Svěřte je na 90 minut (2 vyučovací hodiny) do mé péče a já děti nechám prozkoumat svět nakladatele a poznat všechny potřebné role a profese, které se musí zapojit v tvorbě knihy. Děti se tak samy stanou spisovateli, ilustrátory, redaktory, grafiky i tiskárnou a každý si vytvoří svou vlastní knihu z dodaného materiálu, kterou si nechají.

Workshop je vhodný pro 1. stupeň ZŠ (náročnost se mírně liší pro 1.-3. třídu a pro 4.-5.třídu), rozdělen do dvou 45minutových částí s přestávkou.

Ráda za dětmi kamkoliv přijedu po Praze zdarma. V delší vzdálenosti v ČR přijedu ráda též, k ceně pak připočtu dopravu v závislosti na vzdálenosti. Ve škole zvládnu 2 workshopy (např. 2 třídy) během dopoledne.

V ceně je zahrnuto vedení workshopu, veškeré materiály na výrobu knihy pro každé dítě (cca 15 - 22 dětí ve třídě) a malý dárek pro děti na závěr.

Napište mi s poptávkou, kam za Vámi do Vaší školy či knihovny můžu přijet a domluvíme termín na e-mailu: anna@dynastie.cz

Budu se těšit na nová setkání.