HELLO RUBY komplet + pracovní sešit zdarma k setu

 
Akce Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 19

Balíček HELLO RUBY set 4 knih + BONUS pracovní sešit HELLO RUBY zdarma k setu.

  • 1x HELLO RUBY - Dobrodružné programování
  • 1x HELLO RUBY - Velká cesta do nitra počítače
  • 1x HELLO RUBY - Výprava do internetu
  • 1x HELLO RUBY - Robot jde do školy
  • 1x pracovní sešit 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.7.2024
1 399 Kč    
Kategorie Pro děti
 

Knihy HELLO RUBY od úspěšné finské autorky a programátorky Lindy Liukas jsou nejen skvělým pomocníkem k pochopení souvislostí a porozumění technologiím a počítačovému prostředí v domácím prostředí, ale staly se též velmi vyhledávanou pomůckou k rozvoji digitálních kompetencí pro školy - nejlépe poslouží pro 1. stupeň základního vzdělání.

HELLO RUBY - Dobrodružné programování je úžasný způsob, jak se dozvědět něco o počítačích, programování technologiích.Poznejte Ruby — holčičku s velkou představivostí. V Rubyině světě je vše možné, když se na to zaměříte. Jakmile se Ruby vydá na své dobrodružství, děti se pomocí příběhu seznámí se základy programování. Díky cvičení v každé kapitole se dětští programátoři mohou těšit na to, až popustí uzdu své fantazie a pustí se do díla.

HELLO RUBY - Velká cesta do nitra počítače zavede děti na dobrodružnou cestu do počítače, prozkoumá zábavnou formou hardware i software a porozumí základům jejich fungování. Ruby se nudí, ale naštěstí je tu tátův kouzelný počítač, který nikdy nezklame. Jenže dneska nefunguje. Kdo najde chybějící kurzor? Ruby se spolu s bílou myškou vydají do nitra počítače, kde potkají skupinku nových kamarádů. Kdo ale žije uvnitř počítače? Vydejte se na velkou cestu do nitra počítače ještě dnes a objevte vše sami. Spolu s Ruby se naučíte, jak počítač funguje.

HELLO RUBY - Výprava do internetu představí dětem poznáním internetu, objevíte z čeho se skládá a necháte děti porozumět bezpečnému chování se na internetu. Ruby, Julia a Django si myslí, že na zimě je nejlepší sníh. Ze sněhu se dá postavit totiž úplně všechno - dokonce i internet. Děti se rozhodnou, že si postaví internet ze sněhu, ale narazí při tom na mnoho otázek. Je internet v cloudu, nebo je to změť kabelů? Jak informace cestuje po síti? A proč je potřeba, aby na internetu byli lidé? Přidej se k výpravě a spolu s Ruby, Julií a Djangem zjistěte, jak internet funguje.

HELLO RUBY - Robot jde do školy (vychází 1.12.2022) Ruby je malá holčička s velikánskou představivostí (a prima kamarády). Spolu s nimi zjistíš, jak umělá inteligence fungujeJulie má tu nejlepší hračku na světě: chytrého a roztomilého robůtka. Ruby a Julie si myslí, že robot by se měl učit nové věci - jenže chodí roboti vůbec do školy? Holčičky s robotem společně přicházejí na to, v čem jsou lidé a roboti stejní, a v čem se liší. A nakonec robot překvapí děti i paní učitelku!